מכוניות למכירה
רכב פרטי רכב מסחרי רכבי 4X4 אופנועים וקטנועים לוח החלפות אביזרים לרכב טרקטורונים ואופנועי ים
דברו איתנו הוסף למועדפים טיפים למוכר ולקונה סוכן חכם הוספת מודעה

לוחות רכב קרלוס - ככה מוכרים רכב !          מזל טוב להלל אוטו נטו לרגל פתיחת הסניף החדש בסגולה פתח תיקוה !          זוכה ראשונה במבצע ההגרלה הגדול - מפרסמים מודעה בתשלום ומשתתפים בהגרלת שעון סרטינה בשווי 3000 ש"ח !                                     מבצע מיוחד ללקוחות לאומי קארד משלמים פחות או בנקודות                   תהנו!! ולא לשכוח - קרלוס כאן בשבילכם.

עשרת המבוקשים
בטיחות בדרכים
מבזקים
מאמרים
הפינה של טיקו
ארכיון
 
חפש במגזין
חפש במגזין
שם הכותב: רונן הלל יחסי ציבור 04/01/2010 17:16:43

חברת פטרוטק משיקה מהדורה חדשה ומשופרת של 44K תוסף דלק החסכוני

התוסף, במהדורה המשופרת, תורם לגידול בתפוקה לליטר בנזין ובכך משפר את צריכת הדלק ב-5.7% בכל מיכל דלק – חיסכון גדול לנהגים ולצרכנים

חברת פטרוטק, הנציגה הבלעדית של חברת BG האמריקנית, החברה המובילה בעולם לייצור שמנים ותוספי דלק, משיקה מהדורה משופרת של 44K – תוסף הדלק החסכוני והמוביל של החברה.

תוסף ה-44K של BG, מתאים למנועי בנזין ודיזל ולמנועים בעלי מגדש טורבו, מנקה את הפיח והמשקעים הנוצרים במנוע ובשונה מוספי דלק שהשפעתם נגמרת כשמיכל הדלק נגמר, אינו מכיל אלכוהול ולכן הוא היחיד בעל השפעה מתמשכת למשך 15,000 ק"מ.

תוסף הדלק 44K משפר את ביצועי המנוע ושומר אותו במצב חדש לאורך זמן וחוסך בדלק בזכות שריפה טובה ויעילה יותר של דלק המנוע.

במחקר מקיף שנערך על ידי מכון דחף, בניהולה של מינה צמח, הוכח כי תוסף הדלק K44 משפר באופן ניכר את תצרוכת הדלק. המחקר מצא כי תוסף 44K תורם לגידול בתפוקה לליטר בנזין ובכך משפר את צריכה הדלק ב-5.7% בצריכה של כל מיכל דלק, דבר המבטיח חיסכון משמעותי בכל תדלוק ובצריכת הדלק השנתית.

BG 44K הוא המוצר האמריקני המוביל בעולם לניקוי והסרת פיח ומשקעים ממנוע המכונית.

מחיר לצרכן: כ-110 ₪

להשיג ברשתות אוטו דיפו, אייס, בתחנות הדלק ובמוסכים המובילים.

חברת פטרוטק,  בבעלות אבי ומיקי דיין, הוקמה בשנת 1987 והינה החב´ המובילה בישראל בייבוא, שיווק וייצור מוצרים מתקדמים לניקיון וטיפול בכלי רכב תוך שמירה על איכות הסביבה. החב´ מייצגת בלעדית כיום בישראל מספר חברות בינלאומיות ביניהן BG ארה"ב, SPX, USCועוד.

לאתר 44K WWW.44K.CO.IL 

לאתר החברה:  http://www.petrotech.co.il/

הכתבה התפרסמה בתאריך 04/01/2010 17:16:43

? הוסיפו תגובה
תוסף דלק חסכוני
אמנון (02/08/2011 03:25:37)
    כל הזכויות שמורות לוח רכב קרלוס © 2004-2007 הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן המודעות המפורסמות בו. אינדקס רכבים | תקנון | עזרה | צור קשר    

 

אתרים מבית SUN NET   sun net
 
 
 
קטגוריות פופולריות
 
 
<