מכוניות למכירה
רכב פרטי רכב מסחרי רכבי 4X4 אופנועים וקטנועים לוח החלפות אביזרים לרכב טרקטורונים ואופנועי ים
דברו איתנו הוסף למועדפים טיפים למוכר ולקונה סוכן חכם הוספת מודעה

לוחות רכב קרלוס - ככה מוכרים רכב !          מזל טוב להלל אוטו נטו לרגל פתיחת הסניף החדש בסגולה פתח תיקוה !          זוכה ראשונה במבצע ההגרלה הגדול - מפרסמים מודעה בתשלום ומשתתפים בהגרלת שעון סרטינה בשווי 3000 ש"ח !                                     מבצע מיוחד ללקוחות לאומי קארד משלמים פחות או בנקודות                   תהנו!! ולא לשכוח - קרלוס כאן בשבילכם.

עשרת המבוקשים
בטיחות בדרכים
מבזקים
מאמרים
הפינה של טיקו
ארכיון
 
חפש במגזין
חפש במגזין
שם הכותב: אילנה חיים 25/01/2010 07:58:09

מתגברים על התקשורת הסלולרית

לרגל יום המשפחה סדנא מיוחדת לאבות ובנים בשדות ישראל

בעיות תקשורת, ערכים שונים, מסלולי חיים נפרדים, סדר יום עמוס.. הם רק חלק מהבעיות שמחבלות במערכת היחסים בין אבות ובנים במציאות המודרנית. סדנא חדשה של בי"ס "שדות ישראל" לאימון בחיים ובעסקים, נותנת את הכלים לגשר על הפערים שבין אבות ובנים ומלמדת אותם איך ליהנות מהקשר שיש לנו רק אחד כמוהו בחיים

בעולם המודרני, בו האבות נדרשים למלא פונקציה של משרה מלאה + לא תמיד יש את המקום לזמן איכות עם הבנים, ופעמים רבות התקשורת מתבססת על עדכונים ו"תקשורת סלולארית" שלא בונה קשר חיובי לשני הצדדים. למי שרוצה לקצר את הפערים ולקבל כלים להתמודד גם עם קשיי קבלה והתחברות בין אבות ובנים מציע בית ספר לאימון "שדות ישראל" סדנא ייחודית בת 5 שעות, שעושה ניסים ונפלאות לקשר בתוך המשפחה וכוללת שורה של משימות אתגריות המחברות בין אבות ובנים.

בין נושאי הסדנא "אבות ובנים" המתקיימת ב"שדות ישראל" עוסקים המדריכים בנושאים הבאים: שיתוף פעולה בבית (גישור על פני ההבדלים), בניית לכידות משפחתית חדשה, התמודדות מול חוקים ומגבלות של הסמכות ההורים, פתרון של חילוקי דעות וחוסר הסכמה, חינוך לערכים משותפים, מעבר בין ילדות לבגרות, התמודדות עם גיל ההתבגרות, קבלה של ילד שונה, יצירת תקשורת חדשה (במקום התקשורת הסלולרית) ועוד. הסדנא הייחודית מתבססת על עקרונות הפסיכולוגיה האינדיווידואלית של אלפרד אדלר, ומשלבת בין התנסות ולמידה לבין שיתוף פעולה להורים ובנים, פעילויות אתגריות וחברתיות בשטח, ומתן כלים לשיפור התקשורת, התמודדות עם כעסים ומאבקי כוח, הצבת גבולות ויצירה של אווירה חיובית. וגם במקרים חריגים... סדנת "אבות ובנים" חרטה על דגלה את בשורת השוויון והתקשורת ופונה גם לאוכלוסיות מיוחדות (יציאה מהארון, חזרה בתשובה) המבקשות לשקם את מערכת היחסים בתוך הבית. בסדנא לומדים שני הצדדים כיצד לקבל את השונות ביניהם ולגבש שפה חדשה שתאפשר בנייה של מערכת יחסים חיובית.

צבי לבנה, יזם ומנכ"ל "שדות ישראל", מרחיב: "בעולם המודרני התקשורת והקשר בין אבות ובנים היא הרבה יותר מאתגרת. בדרך כלל אנחנו מכירים מציאות בה האב נאלץ לתמרן בין לחצים ושעות עבודה מאסיביות לבין המשפחה - לו"ז צפוף שלא מאפשר תמיד בנייה טבעית של הקשר עם הילדים. אם בעבר החיים שלנו היו הרבה יותר קשורים לתא המשפחתי, הרי שכיום הרבה ממערכות היחסים בין אבות לבנים מתקיימות בשלט רחוק.. מה שאנחנו קוראים לו ´תקשורת סלולרית´ - האבות מאוד מעודכנים ומעורבים, אבל הנוכחות שלהם חסרה. במהלך הסדנאות אנחנו מלמדים את האבות ואת הבנים איך לרקום את הקשר מחדש, להתגבר על המתחים, לגבש זמן איכות שיוכל לאפשר לקשר להתפתח ובעיקר - ללמוד איך לקבל את השונות והדמיון ביניהם".
סדנא לאבות ובנים - 300 ₪ (כולל מע"מ לשני המשתתפים)
הסדנא מיועד לאבות ובנים בגילאי 15-13. כולל כיבוד קל ופעילויות בשטח "שדות ישראל
הסדנא תתקיים בתאריך 26/2/2010 או ב- 13/3/2010, בין השעות: 9:00-14:00

"שדות ישראל" המרכז הישראלי לאימון. מרכז הדרכה ואימון המקיף את כל תחומי החיים, ומתמחה בהפיכת ידע, רעיונות ומיומנות לכלים בר קיימה. את המרכז הקים צבי לבנה, יועץ ארגוני ומאמן קואוצ´ינג בכיר, בשילוב צוות מנצח המתמחה בהנחיית קבוצות, ארגון חברות וניהול פרויקטים עסקיים, המסייעים לכל חברה או אדם פרטי למנף את היתרונות האישיים והקבוצתיים בדרך להצלחה. החברה מציעה אימון אישי לחיים, סדנאות מנהלים ופיתוח צוותים, סדנאות גיבוש וחוויה, הכשרת מאמנים ועוד.
 "שדות ישראל" במושב כרם מהר"ל (יציאה למושב מכביש 4 בצומת עופר). טל´: 04.9841758, פקס: 04.9541483.מייל:  center@sdotisrael.co.il

הכתבה התפרסמה בתאריך 25/01/2010 07:58:09

? הוסיפו תגובה
    כל הזכויות שמורות לוח רכב קרלוס © 2004-2007 הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן המודעות המפורסמות בו. אינדקס רכבים | תקנון | עזרה | צור קשר    

 

אתרים מבית SUN NET   sun net
 
 
 
קטגוריות פופולריות
 
 
<