מכוניות למכירה
רכב פרטי רכב מסחרי רכבי 4X4 אופנועים וקטנועים לוח החלפות אביזרים לרכב טרקטורונים ואופנועי ים
דברו איתנו הוסף למועדפים טיפים למוכר ולקונה סוכן חכם הוספת מודעה

לוחות רכב קרלוס - ככה מוכרים רכב !          מזל טוב להלל אוטו נטו לרגל פתיחת הסניף החדש בסגולה פתח תיקוה !          זוכה ראשונה במבצע ההגרלה הגדול - מפרסמים מודעה בתשלום ומשתתפים בהגרלת שעון סרטינה בשווי 3000 ש"ח !                                     מבצע מיוחד ללקוחות לאומי קארד משלמים פחות או בנקודות                   תהנו!! ולא לשכוח - קרלוס כאן בשבילכם.

עשרת המבוקשים
בטיחות בדרכים
מבזקים
מאמרים
הפינה של טיקו
ארכיון
 
חפש במגזין
חפש במגזין
שם הכותב: כתבה חדשה 21/09/2010 09:30:10

לדיקו משיקה דור חדש של מצלמות אבטחה

לדיקו מערכות, מקבוצת ´´לדיקו´´, נציגת Bosch Security Technologie משיקה בימים אלה דור חדש של מצלמות ומערכות אבטחה! מצלמות IP חכמות המספקות פתרון אבטחה שלם ללא צורך לשבת ולצפות במתרחש- המצלמה תתריע אוטומטית (גם ב- e-mail) בכל מק

cam1

 

לדיקו מערכות, מקבוצת ´´לדיקו´´, נציגתBosch Security Technologies´´´´, משיקה בימים אלה דור חדש של מצלמות ומערכות אבטחה!

 

 מצלמות IP חכמות המספקות פתרון אבטחה שלם ללא צורך לשבת ולצפות במתרחש- המצלמה תתריע אוטומטית (גם ב- e-mail) בכל מקרה של התרחשות מעניינת באמצעות חיישנים מתוחכמים.

 

Bosch Security Technologies´´´´ משווקת למעלה מ-50 סוגי מצלמות ומערכות אבטחה מתוחכמות לצרכים שונים, לתפעול בתנאי מזג אוויר שונים, תנאי אור קשים כולל חושך מוחלט, תנועה מהירה, ועוד.

מר אמנון אוביץ מנכ"ל לדיקו מערכות בטיחות ובטחון מציין, שבשנת 2010 יימכרו בישראל כ-95,000 מצלמות אבטחה בעלות כוללת של כ-150 מיליון ש´´ח- גידול של כ-8% לעומת היקף המכירות בשנת 2009.

 

 


חטיבת Bosch Security Technologies´´´´ מקבוצת ´´לדיקו בוש´´ משיקה בימים אלו דור חדש של מצלמות ומערכות אבטחה - מצלמות IP חכמות המספקות פתרון אבטחה שלם ללא צורך לשבת ולצפות במתרחש- המצלמה תתריע אוטומטית (גם ב- e-mail) בכל מקרה של התרחשות מעניינת באמצעות חיישנים מתוחכמים.

חיישנים מתוחכמים, עדשות ומעגלי עיבוד מאפשרים שכפול של מה שהעין האנושית רואה.  מעבדי התמונה רבי העוצמה של Bosch לוכדים פרטים קריטיים בתנאי תאורה קשים, בשילוב עם עיצוב מכאני וסביבתי העומד בפני איתני הטבע.

 

סדרת המצלמות 2X עושה שימוש בתוכנה מתקדמת לניתוח והגברה של כל פיקסל.  כוח עיבוד נוסף ואלגוריתמים עדכניים מפיקים את התמונה המפורטת ביותר האפשרית.

עבור כל סצנה, מעבד Dinion 2X מייצר שתי תמונות: אחת בחשיפה ארוכה, הלוכדת פרטים באזורים החשוכים ואחת בחשיפה קצרה עבור האזורים הבהירים.  מעבד האותות משלב את הפיקסלים מכל תמונה על מנת ליצור את התוצאה האופטימאלית.

  רמה זו של Wide Dynamic Range היא יכולת ייחודית ל- Bosch בזכות מעבד 20-bit שלה.

תאורת אינפרא אדום מאפשרת למצלמות Bosch לספק תמונה מלאה ומדויקת בתנאי תאורה נמוכה.  כתוצאה מכך, איכות התמונה עולה, קצב התעבורה יורד ונדרש פחות שטח אחסון.

 טכנולוגיית Black Diamond הייחודית של Bosch מאירה באופן יעיל הן את קדמת התמונה והן את אזוריה האחוריים ומספקת תאורה היכן שהמצלמה זקוקה לכך.

 טכנולוגיית Constant Light מפחיתה את בלאי נוריות ה- LED ומבטיחה תאורה אחידה של הסצנה למשך כל חיי הפנס.

עיבוד הוידיאו במצלמות ה- IP והדוחסים של Bosch תורם לייצוב התמונה.  תמונה מיוצבת היא איכותית ושימושית יותר, והיא מאפשרת דחיסה יעילה יותר, צריכת רוחב פס נמוכה יותר, פחות שטח אחסון, ניצול רשת מיטבי וביצועי IVA משופרים.

מוצרי Bosch מיוצרים מחומרים עמידים ביותר – פלדת אל-חלד, אלומיניום מחורץ ב- CNC וכיפות פולי קרבונט – כדי לעמוד בניסיונות חבלה וונדליזם.  בהתאם לתקני IP ו- NEMA, מוצרי Bosch Security עומדים בתנאי סביבה קיצוניים במיוחד.

מוצרי Bosch עוברים סדרות אינטנסיביות של בדיקות על מנת להבטיח תאימות לתקני בטיחות, אישורים ואחריות.  הבדיקות הקפדניות כוללות בדיקות HALT (Highly Accelerated Life Tests), בדיקות בעומס טמפרטורה ותנודות בזמן פעילות מלאה של המוצר.

 

Bosch Security Technologies´´´´ משווקת למעלה מ-50 סוגי מצלמות ומערכות אבטחה מתוחכמות לצרכים שונים, לתפעול במזגי אוויר שונים, תנאי אור קשים כולל חושך מוחלט, תנועה מהירה, ועוד.

 

סוגי המצלמות השונים:

מצלמות Dinion ו- Flexidome חדשות:

Bosch מחזקת את היותה יצרנית מובילה בשוק מצלמות ה- IP ומשיקה את קו המצלמות המתקדמות Dinion 2X ו- Flexidome 2X.

מצלמות הגוף מסדרת Dinion ומצלמות הכיפה מסדרת Flexidome, משתמשות בטכנולוגיית Progressive Scan על מנת לקלוט תמונות חדות גם בסביבות עמוסות והומות אדם.  עיבוד תמונה של 20-bit מאפשר קליטה אופטימאלית של פרטים גם באזורים מוארים מדי וגם באזורים חשוכים של התמונה.  בשילוב עם יכולות ה- Wide Dynamic Range וה- Backlight Compensation, מתקבלת תמונה ברורה ומלאה בכל הפרטים החשובים.

בצד איכות תמונה ורזולוציה גבוהה, המצלמות מקדמות ניהול יעיל של רוחב פס ושטחי אחסון, היות שהן פועלות בדחיסת H.264, מאפשרות תקשורת multicast ותומכות בהגבלת רוחב פס.  למצלמות Dinion IP אפשרויות רבות של הקלטה, כולל הקלטה ל- NVR או ישירות ל- iSCSI על גבי הרשת.

המצלמה הממונעת ה"קשוחה" ביותר :

המצלמה האיכותית עם יכולת Wide Dynamic Range, בעלת זום אופטי x18 או x36, נעה במהירות של עד °120 בשנייה ומאפשרת הפעלה מדויקת ביותר. המצלמה מגיעה בזיווד אלומיניום קומפקטי אנטי-ונדל בעיצוב אסתטי ובדירוג IP68, המתאים לתנאים סביבתיים קשים ביותר.  טכנולוגיית מנוע ללא מברשות (brushless motor) מאפשרת תנועה מדויקת, מהירה ושקטה במיוחד.

·         בעלת הדירוג הסביבתי הטוב ביותר, כולל IP68

·         אפשרות התקנה ישר, הפוך או בשיפוע

·         On Screen Display כולל פונקציות דיאגנוסטיקה ושירות

·         תמיכה בפרוטוקולים שונים

·         תוכנת Cam-set להגדרות מתקדמות ותכנות

·         מגב סיליקון ultra long life משולב

·         ממיר USB ל- RS485 מסופק עם המצלמה

·         מחיר אטרקטיבי

MIC500 נבנתה על בסיס סדרת המצלמות הממונעות MIC400, אשר מזה עשור מהווה פתרון אמין, רב-עוצמה ואיכותי ליישומי אבטחה, הדורשים את הביצועים הטובים ביותר.  הסדרה כוללת מגוון רחב של דגמים, המאפשרים התאמה מושלמת לכל סביבה וצורך:

  • MIC400 Infrared – עם 2 פנסי IR משולבים
  • MIC400 Public Address – עם רמקולים מובנים
  • MIC400 Stainless Steel – מפלדת אל-חלד
  • MIC412 Thermal – עם הדמיה תרמית
  • MIC440 Explosion – מוגנת בפני התפוצצות

מצלמות IP חדשות מסדרת 200

סדרת 200 החדשה כוללת ארבעה דגמים של מצלמות IP (2 דגמי גוף ו- 2 דגמי כיפה), המספקות פתרון אבטחה שלם מקצה לקצה לסביבת פנים ללא צורך במערכת הקלטה או מחשב.  צריך רק להוציא את המצלמה מהאריזה, לבצע מס´ פעולות פשוטות והיא פועלת מיידית.

המצלמות מציגות תמונה חדה וברורה בצבעים מדויקים, דוחסות בתקן H.264 לחסכון ברוחב פס ומקליטות מקומית על גבי כרטיס SD (עד 32GB).  ניתן להתחבר למצלמה מכל מקום באינטרנט ולצפות בזמן אמת או בהקלטה. באמצעות תוכנת ניהול ניתן לצפות ב- 16 מצלמות במקביל ואף לשמור ולייצא קטעי וידאו.  אפשרויות הקלטה נוספות כוללות הקלטה למערך אחסון רשתי (iSCSI) ול- DVR ההיברידי של Bosch (Divar 700).

אולם אין כל צורך לשבת ולצפות במתרחש – המצלמה תתריע אוטומטית (גם ב- email) בכל מקרה של התרחשות מעניינת, הודות לחישני התנועה, החבלה והשמע שלה.  בנוסף, ניתן להשתמש בחיישנים אלה על מנת להפעיל אזעקה, לפתוח דלת או להגביר את איכות ההקלטה.  יכולת אודיו דו כיוונית מאפשרת להשתמש במצלמה ולתקשר באמצעותה עם מבקרים, עובדים וכו´.

  • תמונה חדה בצבעים מדויקים
  • הקלטה מקומית
  • התראות ב- email - חיישני תנועה, חבלה ושמע
  • אודיו דו כיווני
  • תמיכה ב- PoE, ONVIF, H.264

סדרת Extreme

קו מוצרים המתוכנן לפעולה בתנאי סביבה מאתגרים: טווחי טמפרטורה קיצוניים והפכפכים, לחות גבוהה וסביבות בהן קיימת סכנת ונדליזם או פגיעה פיזית.

סדרת MIC – מצלמת PTZ קשוחה:

 

יתרונות מרכזיים:

·         מגוון דגמים, כולל דגמי פלדת אל-חלד, תרמי, IR ודגם מוגן פיצוץ (ATEX) – הפתרון המושלם לכל יישום

·         דירוג IP68 לשימוש בתנאי סביבה קשים במיוחד

·         טכנולוגיית מנוע ללא מברשות לפעולה אמינה ביותר, רציפה ושקטה במיוחד

·         חלון שטוח לגמרי, מושלם מבחינה אופטית, בשילוב מגב מובנה

סיבוב °360 רציף והטיה °320

 

יישומים:

·         מרחב ציבורי / מרכזי ערים

·         יישומים ימיים, נמלים וחופים

·         פרישה מהירה

·         הגנה היקפית

תנאי סביבה קשים

 

מצלמות אינפרא אדום לטווח בינוני ורחוק:

 

יתרונות מרכזיים:

·         כיסוי 24X7

·         פעולה מלאה בתנאי מזג אויר קשים

·         התקנה קלה ומהירה

·         טכנולוגית Black Diamond זוכת הפרסים לראיית לילה

·         הנדסת אופטיקה מדויקת

·         מאושרות לרמת DCRI (detection, classification, recognition, identification)

 

 

cam2
הכתבה התפרסמה בתאריך 21/09/2010 09:30:10

? הוסיפו תגובה
אהבתי
אלי (04/10/2010 19:09:34)
    כל הזכויות שמורות לוח רכב קרלוס © 2004-2007 הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן המודעות המפורסמות בו. אינדקס רכבים | תקנון | עזרה | צור קשר    

 

אתרים מבית SUN NET   sun net
 
 
 
קטגוריות פופולריות
 
 
<