מכוניות למכירה
רכב פרטי רכב מסחרי רכבי 4X4 אופנועים וקטנועים לוח החלפות אביזרים לרכב טרקטורונים ואופנועי ים
דברו איתנו הוסף למועדפים טיפים למוכר ולקונה סוכן חכם הוספת מודעה

לוחות רכב קרלוס - ככה מוכרים רכב !          מזל טוב להלל אוטו נטו לרגל פתיחת הסניף החדש בסגולה פתח תיקוה !          זוכה ראשונה במבצע ההגרלה הגדול - מפרסמים מודעה בתשלום ומשתתפים בהגרלת שעון סרטינה בשווי 3000 ש"ח !                                     מבצע מיוחד ללקוחות לאומי קארד משלמים פחות או בנקודות                   תהנו!! ולא לשכוח - קרלוס כאן בשבילכם.

עשרת המבוקשים
בטיחות בדרכים
מבזקים
מאמרים
הפינה של טיקו
ארכיון
 
חפש במגזין
חפש במגזין
שם הכותב: סוני גרטל 29/07/2009 10:18:46

שעוני Certina מתגייסים למלחמה בתאונות הדרכים

במסגרת המבצע החדש של שעוני Certina והתגייסותם לצמצום הקטל בכבישים, כל הקונה שעון Certina מקבל שובר חינם להשתלמות בנהיגה מתקדמת

מבצע סרטינה

במסגרת המבצע החדש של שעוני  סרטינה והתגייסותם לצמצום הקטל בכבישים, כל הקונה שעון Certina מקבל שובר חינם להשתלמות בנהיגה מתקדמת

Certina
המעניקה את חסותה לקבוצת BMW Sauber  במסגרת מירוצי הפורומולה1 מעריכה את החשיבות של למידת עקרונות הנהיגה הבטוחה. בישראל, היבואנית הבלעדית, חברת ארו-אסיה, נותנת את החסות בשם Certina לרכב מוטורי מסוג 2x4 וממשיכה את המסורת של חיבור בין אהבת הנהיגה והכביש לנהיגה בטוחה.

 

בכדי לחזק את הקשר ולהעמיק אותו, החליטה חברת ארו אסיה לצאת במבצע במסגרתו כל הקונה שעון Certina בשווי של למעלה מ-1,500 ₪, יקבל שובר השתלמות בנהיגה מתקדמת ללא תשלום במסלול הנהיגה המתקדמת של חברת המסלול.

 

השובר יעניק לבעליו את הזכות להשתתף בקורס הנהיגה המתקדמת של חברת "המסלול" במסגרתו ילמד, בסיועו של מדריך צמוד, כיצד לשפר את מיומנויות הנהיגה והשליטה ברכב. במסגרת הקורס הנהג יתנסה בנהיגה בתנאים קשים כגון שליטה על רכב הנוסע מעל כתם שמן, בלימות חירום, החלקות,  פניות וסטיות חדות, ירידה וחזרה מהשולים, התחמקות ממכשולים פניות כפולות ועוד.  קורס הנהיגה המתקדמת יתקיים במסלולי הנהיגה של חברת "המסלול" הממוקמים בדרייב אין החדש הסמוך לגני התערוכה. 

 

"קורס נהיגה מתקדמת הוא קורס חובה לנהגי מירוצים, אך בשל תנאי הכבישים הקשים בישראל ונטייתם של הישראלים למהירות אנו רואים בו קורס חובה לכל מי שעולה על הכביש." אומר יוסי צייזלר מנכ"ל ארו אסיה, "כתוצאה מכך החלטנו לסייע לנהג הישראלי להגשים חלום ולהרגיש כמו בפורמולה 1 ותוך כדי להכשיר אותו להיות נהג יותר טוב ולהקטין אפילו במעט את הסכנה בכביש".

 

המבצע כולל את כל שעוני Certina שמחירם למעלה מ-1,500 ₪ אותם ניתן להשיג בחנויות הרשת של חברת ארו-אסיה ה- Rolex Show בשדרות ממילא בירושלים, ברויאל גארדן בולבארד באילת, באחוזה 88 ברעננה ובאבן גבירול 17 בתל אביב.  כמו כן ניתן להשיג את השעון בחנויות המפיצים המורשים של ארו אסיה שאת כתובתם ניתן למצוא באתר החברה www.euro-asia.co.il .

הכתבה התפרסמה בתאריך 29/07/2009 10:18:46

? הוסיפו תגובה
יפה
יוני (27/08/2009 09:01:37)
    כל הזכויות שמורות לוח רכב קרלוס © 2004-2007 הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן המודעות המפורסמות בו. אינדקס רכבים | תקנון | עזרה | צור קשר    

 

אתרים מבית SUN NET   sun net
 
 
 
קטגוריות פופולריות
 
 
<