מכוניות למכירה
רכב פרטי רכב מסחרי רכבי 4X4 אופנועים וקטנועים לוח החלפות אביזרים לרכב טרקטורונים ואופנועי ים
דברו איתנו הוסף למועדפים טיפים למוכר ולקונה סוכן חכם הוספת מודעה

לוחות רכב קרלוס - ככה מוכרים רכב !          מזל טוב להלל אוטו נטו לרגל פתיחת הסניף החדש בסגולה פתח תיקוה !          זוכה ראשונה במבצע ההגרלה הגדול - מפרסמים מודעה בתשלום ומשתתפים בהגרלת שעון סרטינה בשווי 3000 ש"ח !                                     מבצע מיוחד ללקוחות לאומי קארד משלמים פחות או בנקודות                   תהנו!! ולא לשכוח - קרלוס כאן בשבילכם.

עשרת המבוקשים
בטיחות בדרכים
מבזקים
מאמרים
הפינה של טיקו
ארכיון
 
חפש במגזין
חפש במגזין
שם הכותב: רונן הלל יחסי ציבור 15/11/2009 17:03:46

השכרת נהגים – פתרון מושלם לנהגים בשלילה

חברת דרייבר DRIVER משיקה שירות חדש: השכרת נהגים על בסיס חודשי/יומי לכל מטרה

פתרון חדש וייחודי לבעיית הנהגים בישראל, כאלה שנמצאים בשלילת רישיון או לחברות וארגונים שנהגיהן יצאו לשירות מילואים או נמצאים בחופשת מחלה.  חברת דרייבר – DRIVER www.driver4u.co.il  היא חברה חדשה אשר נולדה במיוחד כדי לענות על צורך זה ומשיקה שירות חדש – השכרת נהג לכל מטרה.

השירות החדש של דרייבר הוא ראשון בהיקפו בישראל ונותן מענה לנהגים/מנהלים הנמצאים בשלילת רישיון ובכל זאת מעוניינים לשמור על רמה גבוהה של נגישות מבלי שיאלצו לנסוע במוניות, להסב תפקיד לאחד מעובדי החברה או במקרה הגרוע – לעבור על החוק.

דרייבר מציעה השכרת נהגים על בסיס חודשי/שבועי/יומי ומציעה מאגר של נהגים מנוסים אשר יכולים להחליף נהג מסחרי/נהג חלוקה או נהג פרטי שאינו רשאי לנהוג עקב שלילה או מצב רפואי. כן מציעה החברה הסעת בכירים ואורחים מחו"ל ברכבים של החברה, ואפילו שירות של השכרת נהג לחתן כלה, טיולים משפחתיים ועוד...

ארי ארז, סמנכ"ל תפעול בחברת דרייבר: "שירות השכרת נהג הוא פתרון פשוט, נוח ומשתלם לחברה: ניתן לשכור נהג על בסיס יומי/שבועי/חודשי, הנהג משתמש ברכבי החברה או ברכב שכור ומדובר בשירות יעיל שנעשה במסגרת החוק ואף נותן פתרון לצמצום היקפי הנהיגה בשלילת רישיון".

ארי ארז, סמנכ"ל תפעול בחברת דרייבר, הוסיף ואמר: "החברה והשירות שאנו מציעים בדרייבר נולד כדי לתת מענה לחברות ועסקים אשר פעילותם תלויה בנהגים ותיפגע אם זמינותם של הנהגים תרד. השירות מאפשר לחברות, לאנשים פרטיים שרישיונם נשלל או שאינם יכולים לנהוג בגלל סיבה כזו או אחרת לשכור שירותיו של נהג מנוסה שינהג עבורם ברכב הפרטי שלהם או ברכב מושכר, כשירות של מיקור חוץ.  שירות זה ניתן גם להובלות ולנהגי משאיות כבדות".

אתר החברה:  www.driver4u.co.il

טלפון להזמנות ובירורים: 09-7449797
לפרטים נוספים רונן הלל יחסי ציבור

הכתבה התפרסמה בתאריך 15/11/2009 17:03:46

? הוסיפו תגובה
    כל הזכויות שמורות לוח רכב קרלוס © 2004-2007 הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן המודעות המפורסמות בו. אינדקס רכבים | תקנון | עזרה | צור קשר    

 

אתרים מבית SUN NET   sun net
 
 
 
קטגוריות פופולריות
 
 
<