מכוניות למכירה
רכב פרטי רכב מסחרי רכבי 4X4 אופנועים וקטנועים לוח החלפות אביזרים לרכב טרקטורונים ואופנועי ים
דברו איתנו הוסף למועדפים טיפים למוכר ולקונה סוכן חכם הוספת מודעה

לוחות רכב קרלוס - ככה מוכרים רכב !          מזל טוב להלל אוטו נטו לרגל פתיחת הסניף החדש בסגולה פתח תיקוה !          זוכה ראשונה במבצע ההגרלה הגדול - מפרסמים מודעה בתשלום ומשתתפים בהגרלת שעון סרטינה בשווי 3000 ש"ח !                                     מבצע מיוחד ללקוחות לאומי קארד משלמים פחות או בנקודות                   תהנו!! ולא לשכוח - קרלוס כאן בשבילכם.

עשרת המבוקשים
בטיחות בדרכים
מבזקים
מאמרים
הפינה של טיקו
ארכיון
 
חפש במגזין
חפש במגזין
שם הכותב: זיו אברהם 07/03/2007 15:47:45

כאשר אני חושב על קנייה של מוצר חדש

כאשר אני חושב על קנייה של מוצר חדש המחיר משחק תפקיד חשוב. קניית רכב היא פעולה לא פשוטה, קודם כל אתה חושב על זה, בודק את העובר ושב

אפשר בתשלומים?

כאשר אני חושב על קנייה של מוצר חדש המחיר משחק תפקיד חשוב. קניית רכב היא פעולה לא פשוטה, קודם כל אתה חושב על זה, בודק את העובר ושב, מחשב כמה אתה מכניס בחודש ברוטו ואז הופך את זה לנטו וכשזה לא מצלצל לך טוב אתה חוזר לברוטו, לאחר מכן אתה מתחיל לדבר על זה עם החברים והמשפחה מטקס עצה ומתחיל לפנטז על לעבור לחו"ל כי שם בטח הרבה יותר קל, אתם יודעים המיסוי, הביטוח וכל השאר. אם בכל זאת החלטתם להישאר וכדי לא להגיע למצב האמור עדיף מלכתחילה לקבוע את הרף שיתאים לכם.  ובכן בכתבה זו בחרתי להתמקד ברכבים עד 50,000 שקלים.
בחרתי להיפגש עם יוסי הלל מנהל סוכנות הרכב, אוטו נטו ושאלתי אותו איזה רכב נכון למצב השוק היום, הכי כדאי לקנות בסכום האמור. יוסי לא חשב פעמיים ובתשובה מהירה והחלטית ציין לחיוב את השברולט מדגם אוויאו, המיובאת על ידי שברולט קוריאה בישראל  ואשר החליפה את הדייהו קאלוס הקוריאנית. לדבריו האוויאו הוא מודל מתקדם במחיר נמוך, נוח (במיוחד דגם החמש דלתות), קומפקטי והטיפולים זולים בעקבות החלקים אשר נמצאים בשפע. אם כל זה לא הספיק להרשים אתכם המודל נהנה מביקוש גבוה בשוק. הלכתי ובדקתי את מחירו בשוק ובכן אוויאו שנת 04´, 5 דלתות, 1.4 lt  , אוטומטית עם 94 כ"ס עולה כחמישים אלף שקלים. לי זה בהחלט נשמע כדאי ולכם?

 

הכי מתאימה לי
הכתבה התפרסמה בתאריך 07/03/2007 15:47:45

? הוסיפו תגובה
    כל הזכויות שמורות לוח רכב קרלוס © 2004-2007 הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן המודעות המפורסמות בו. אינדקס רכבים | תקנון | עזרה | צור קשר    

 

אתרים מבית SUN NET   sun net
 
 
 
קטגוריות פופולריות
 
 
<