משדרגים את החניה: כל מה שצריך לדעת על הקמת חניה בבית פרטי

אם אתם מתכננים להקים חניה חדשה בבית הפרטי שלכם, הגעתם למקום הנכון. קבלו כמה טיפים שיסייעו לכם לצלוח את הפרויקט בשלום, החל מבחירת המנוע לשער החשמלי ועד למדידות.

בוחרים מנוע לשער חשמלי

אם אתם באמת רוצים לשדרג את החניה שלכם אתם צריכים להתקין שער חשמלי לחניה. לפני שאתם רצים להתקין שער חשמלי חשוב שתדעו שהמנוע של השער הוא הלב שלו ואתם צריכים לעשות בחירה במכשיר אמין של חברה טובה. את המנוע יש להתאים כמובן למשקל שהוא צריך להרים או להזיז על מנת שלא יתאמץ יתר על המידה וייהרס לאחר כמה פעמים שהשתמשתם בו.

כאמור, כיום יש מגוון רחב של מנועים שלערים חשמליים, חלקם איכותיים יותר וחלקם פחות, אנחנו כמובן ממליצים לכם לרכוש אותו חברה אמינה שיש לה מספיק ניסיון ומוניטין בתחום. חברה כזו תשלח אליכם נציג מטעמה שיתאים לכם את המנוע המתאים וייתן לכם גם הצעת מחיר שכוללת את כל האלמנטים שמייקרים את העבודה.

מתכננים את המידות של החניה

אתם צריכים לתכנן את המידות של החניה כך שהיא תהיה מספיק רחבה על מנת שתוכלו לפתוח את דלתות הרכב במלואן משני הצדדים. האמינו לנו, זה מאד לא פשוט לצאת מהרכב כשקירות חוסמים אותך מלעשות את זה באחד הצדדים. לכן, אתם צריכים שוליים רחבים מספיק לא רק על מנת לצאת מהרכב, אלא גם על מנת שתוכלו להתנייד שם עם עגלות תינוק ועוד. כמובן שאת המדידות צריך לבצע הגורם המקצועי שהוא זה שבונה לכם את החניה בבית הפרטי.

דאגו לתאורה טובה

אנחנו ממליצים לכם להשקיע בתאורה של החניה, על מנת שתוכלו להחנות בקלות גם בחושב. ההמלצה שלנו עבורכם היא להתקין תאורת קרקע שתאיר לכם את שטח החניה באופן מלא. בנוסף, אנחנו ממליצים להתקין חיישני נפח בתאורה, על מנת שזו תידלק רק כשמישהו נכנס למרחב. יש לזה יתרון בשני מובנים, מצד אחד אתם לא צריכים להתעסק עם מתגי תאורה והכל קורה באופן אוטומטי. מצד שני, יש לזה יתרון בטיחותי, מפני שהתאורה תידלק כשמישהו אחר נכנס למרחב של החניה או אולי פורץ אליה, התאורה כמובן תבהיל אותו והוא יברח.

משדרגים את החניה: כל מה שצריך לדעת על הקמת חניה בבית פרטי

צרו שביל גישה נוח הביתה

כשאתם יוצאים מהרכב אתם צריכים שיהיה לכם שביל גישה נוח הביתה. במיוחד אם יש לכם עגלות תינוק או חלילה עגלת נכה, אתם חייבים שתהיה לכם את האופציה הקלה ביותר להיכנס עם אלה הביתה מבלי לעלות במדרגות. דאגו שהשיפועים יהיו נוחים ולא חדים במיוחד, כך יהיה לכם נוח יותר להתנייד עם העגלות ואפילו ברגל. במידה ויש לכם שביל גישה עם אבנים משתלבות, דאגו ליישר את השיפועים כך שיהיה לכם נוח להתנייד בו.

דואגים לקירוי לחניה

אם אתם כבר משקיעים בחניה בבית הפרטי, אנחנו ממליצים לכם לקרות אותה. המטרה של הקירוי היא לשמור על הרכב שלכם מפני פגעי מזג האוויר, הגש, קרני השמש, החול והאבק. רכב שחונה בחניה מקורה הוא רכב שנשמר לאורך זמן, במיוחד בתנאי האקלים של ישראל. אגב, כשאתם מקרים את החניה שלכם אתם גם מונעים מהיונים לעשות את הלשלשת שלהם על הרכב. הלשלשת הזו לא פעם נדבקת לפח של הרכב וכשמנסים להסיר אותה אנחנו לפעמים פוגעים בשכבת הצבע של הרכב.

לסיכום, אין ספק שהקמת חניה בבית פרטי היא פרויקט מורכב, אך אם תיישמו את הטיפים שהבאנו לכם במאמר זה, אין לנו ספק שתצלחו אותו בשלום.

נגישות