מנהלים נכון – תוכנת ה-ERP של מטריקס היא פתרון הניהול שתמיד חיפשתם

סוכנויות רכב עומדות בפני אתגר ניהולי גדול. מגוון פתרונות מחשוב מציעים לסייע בכך, אבל האם הם מספקים מענה טוב מספיק?

אתגר הכלים הרבים מדי

לא חסרים כלי מחשוב, אשר מסייעים לעסקים לפתור אתגרים שונים. עם זאת, במקרים רבים עסקים אלה מוצאים את עצמם, משתמשים באוסף גדול מדי של כלים עבור הניהול השוטף. זה יכול להיות למשל שימוש בתוכנה מסוימת עבור ניהול פיננסי, לצד מגוון גיליונות אלקטרוניים שהתרגלתם להשתמש בהם וכדומה. תוכנה אחרת מסייעת בניהול הלוגיסטי, עוד כלי מחשוב מסייע בשרות לקוחות וכן הלאה. ריבוי התוכנות מסרבל את הפעילות השוטפת. האם כלים אלה בכלל מסוגלים לדבר האחד עם השני? בשונה מכך, פתרון טכנולוגי כמו תוכנה לחברות ליסינג והשכרת רכב, יכול לפתור את רוב אתגרי הניהול שלכם, דרך מערכת אחת. היה נחמד אם היה פתרון כזה, נכון? אז מסתבר שיש! קוראים לו תפנית.

פתרון שמותאם עבורכם במיוחד

תפנית היא מערכת ERP או Enterprise Resource Planning, אשר מיועדת לעסקים גדולים (בלבד). כידוע, מערכות אלה נפוצות מזה שנים בעסקים, במיוחד בעסקים גדולים. הן מספקות ניהול מרוכז של תהליכים עסקיים רבים. מערכת תפנית עושה כל זאת ולוקחת את העניינים שלב נוסף וחשוב ביותר קדימה. היא מותאמת מראש, עבור שורה ארוכה של מגזרים עסקיים נפוצים. אחד מהם, הוא מגזר חברות הליסינג והשכרת הרכב. באמצעות תפנית, אתם מקבלים פתרון ייחודי לתחום זה, שהוא בסט אוף בריד מסוגו. עקרונית, ניתן להתאים תוכנות ERP גם לבד למטרותיכם, אך ההתאמה הזו מראש חוסכת לכם כסף וזמן ומבטיחה תוצר איכותי.

מה היא מציעה?

מעבר לנקודות שציינו עד כה, תפנית מציעה בין השאר:

ניהול צי רכב – את צי הרכב שלכם, תוכלו לנהל באמצעות תפנית ביעילות רבה. זאת, כולל רישום בסיסי ועדכני של פרטי הרכבים שבבעלותכם, שמירת היסטוריה של רישום זה, קילומטראז', פרטי התקנות וטיפולים שבוצעו, קבלת התראות על טיפולים קרובים שיש לבצע, פרטי שימוש בדלקנים ופרטי נסיעות בכביש 6.

ניהול מכירות והשכרה – כעת שהיבט רישום הרכבים מסודר, מה לגבי הפעילות המרכזית של מכירות והשכרה? תפנית מסייעת גם בכך, לכל אורך הדרך. היא תרכז ותייעל את ניהול המחירונים, הלידים, ההזמנות, החוזים ואף את ההתחשבנויות והליכי הגבייה מול הלקוחות.

שרות וקשרי לקוחות – מה לגבי האינטראקציה שתהיה לכם בהמשך עם הלקוחות, מעבר להיבטים אלה? תפנית כוללת גם יכולות עזר בנושא ניהול השרות ובכלל, טיפול בניהול קשרי הלקוחות. בכך, אתם מקבלי יכולות CRM (Customer Relationship Management) באותו הכלי ובאופן אינטגרטיבי.

ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה – עוד היבט חשוב שבו תפנית תסייע לכם, הוא ניהול הלוגיסטיקה בעסק וכל הקשור בשרשרת האספקה.

מנהלים נכון - תוכנת ה-ERP של מטריקס היא פתרון הניהול שתמיד חיפשתם

עוד חשוב לדעת

ניתן לספר עוד לא מעט על מערכת איכותית זו. בין הדברים הנוספים אשר כדאי לדעת עליה:

תפנית פותחה בידי חברת הטכנולוגיות הגדולה בארץ – מטריקס. חטיבת המערכות העסקיות של חברה זו, היא גוף אשר מרכז את הפיתוח. תודות לכך, כל חלקי המערכת הרבים, עובדים בתיאום מלא. מטריקס למעשה עובדת על שיפור מערכת זו באופן מתמשך, מעל לשני עשורים! זהו תהליך, אשר במסגרתו מוכנסים שיפורים שונים ואף מתווספות הרחבות שימושיות לתוכנה.

תפנית מותאמת היטב לשוק הישראלי. זאת, תודות למחקר מתמשך שעשתה ועדיין עושה חברת מטריקס, בנושא דרישות השוק המקומיות.

לסיכום

תפנית מספקת לחברת ליסינג והשכרת רכב פתרון רב עוצמה לאתגרי הניהול שלהם. כדאי להכיר ולנסות!

נגישות