ספק אינטרנט מהיר לסוכנויות רכב? יש דבר כזה

סוכנות רכב עשויה להיות עסק בגודל קטן יחסית או בינוני ואפילו עסק גדול למדי. בכל מקרה, היא לא יכולה לתפקד ללא מערך מחשוב מתקדם. כחלק מתשתית חיונית זו, חייב להיות לסוכנות רכב גם חיבור אינטרנט איכותי. מה זה אומר איכותי? מיד נפרט, אך אחד ההיבטים, הוא בוודאי מהירות. עולם העסקים מהיר ודינאמי ופשוט לא בא בחשבון, שחיבור האינטרנט שלכם "ייזחל". היכן מוצאים חיבור איכותי ומהיר כזה?

איכות בכל השלבים

כאשר מדברים על חיבור לרשת האינטרנט, ברמה הטכנית אנו מדברים למעשה על שני דברים שונים. יש שירות אחד, אשר מחבר אתכם לרשת האינטרנט עצמה. אבל יש גם שירות נוסף, אשר מחבר אתכם דרך תשתיות האינטרנט שבקרבתכם, אל ספק השרות הקודם. האחד מכונה "ספק אינטרנט" והשני "ספק תשתית". בתור ספק  itc מציעה גם שירות של ספק אינטרנט (ISP או Internet Service Provider) וגם שירות של ספק תשתית. בלי איכות לכל אורך המסלול הזה, אין אינטרנט מהיר. אגב, זה לא נגמר כאן. גם רשת האינטרנט עצמה היא למעשה מערכת מורכבת למדי, עם רכיבי תקשורת רבים. אבל אם תצליחו להגיע "עד אליה" במהירות ובצורה אמינה ואיכותית, אתם מסודרים.

ניהול תקשורת מתקדם

תשתיות תקשורת אינן מספיקות בפני עצמן. לא מדובר באלמנט פשוט כמו צינור שמעביר מים, אלא במנגנון מורכב וממוחשב, שמחייב פיקוח וניהול. עבור עסקים, חברת  itcמציעה מעטפת שירותי תקשורת, מקצה לקצה, הקמת, שדרוג ותחזוקת תשתיות הרשת הארגונית. אנו מדברים על שירותים מנוהלים לקישוריות אינטרנט וכן עבור רשת פרטית להקמה בין סניפי הארגון השונים. אגב, גם אם דרושה לכם כתובת IP קבועה למטרה כלשהי, תוכלו למצוא זאת כשירות איכותי נוסף מבית ITC.

ספק אינטרנט מהיר לסוכנויות רכב? יש דבר כזה

גם ברישות האלחוטי

רישות אלחוטי עשוי להיות צוואר בקבוק, אשר מאט את התקשורת בעסק. מעבר להיותה ספק אינטרנט Itc מציעה גם ליווי צמוד לעסקים לאורך כל הדרך בנושא זה. זאת, כולל סיוע בתכנון התשתית האלחוטית, דרך ההתקנה ועד סיוע בשימוש המלא ברשת. באמצעות שירות פרימיום Wi-Fi לעסקים שלה, תיהנו מרשת אלחוטית שהיא גם מהירה, גם איכותית וגם בטוחה. תוכלו להשתמש בה, הן עבור העובדים והן עבור הלקוחות. אלה וגם אלה, יוכלו להתחבר לאינטרנט דרכה בקלות. בין אם זה דרך סמארטפונים, מחשבים ניידים או טבלטים. בפשטות, במהירות ומכל מקום ברחבי העסק.

מהירות זה לא הכול בחיים

עסקים זקוקים גם לאבטחה. זאת, בכל היבטי המחשוב שלהם, כולל בשימוש ברשת האינטרנט. בהיבט זה, תמצאו אצל ITC גם שירות של IPVPN. מדובר על רשת פרטית וירטואלית או Virtual Private Network, אשר תספק לכם אבטחה ופרטיות בגלישה באינטרנט. רשת זו, מוקמת בקלות ובפשטות, למעשה על גבי החיבור הקיים לאינטרנט. היא יוצאת מעין ערוץ תקשורת מאובטח ומוצפן, עבורכם בלבד. בכך, מי שינסה לצותת לתקשורת שלכם, יעמוד בפני אתגר גדול מהרגיל. העסק הממוצע איננו סופר אטרקטיבי עבור האקרים ולרוב, אין לאיזו סוכנות ביון חזקה עניין מיוחד לפרוץ אליו. במצב כזה, VPN מספק הגנה אשר הניסיון לפריצתה לא שווה את המאמץ מבחינת התוקפים. כמובן, עסק חכם לא מסתפק רק בכך, אבל VPN הוא אחד מאוסף כלי האבטחה, הוותיקים והחשובים ביותר.

לסיכום

אל תסתפקו בחיבור אינטרנט איטי מדי או לא עקבי מבחינת המהירויות שהוא מספק. החיבור לרשת האינטרנט כיום מוצע ברמת מחירים נוחה כל כך, שכדאי לכם לבחור בחבילת חיבור חזקה ובעיקר, בספק אמין. לכן, למה שלא תנסו את ITC?

 

נגישות