מה אתם יודעים על שביעות רצון הלקוחות מסוכנות הרכב שלכם? הקלטת שיחות זה השירות בשבילכם

Voicenter

האם לקוחותיכם מרוצים? אם לא, מדוע? על שאלה זו ואחרות, עשויה לסייע לענות טכנולוגיית הקלטת השיחות. למעשה, ביכולתה לספק עוד שורה של תועלות חשובות נוספות. מי מציע שרות כזה? מה עסקים עושים איתו בפועל? ומה עוד מעניין וחשוב לדעת על כך?

לשם התיעוד

לסוכנויות רכב ובכלל לעסקים גדולים יחסית, חשוב שיהיה תיעוד של שיחות עם גורמים שונים. לכל הפחות, חיוני שתהיה אפשרות כזו, אשר זמינה להפעלה מהירה ונוחה בשעת הצורך. בעזרת שירות המאפשר תיעוד שיחות של המענה הטלפוני ללקוחות הסוכנות, תוכלו לבדוק את תוכן השיחה. במקרים מיוחדים, דוגמת סכסוכים עסקיים שונים, תוכלו להיעזר בכך אף לשם הצגת הוכחה לתוכן השיחה. כאמצעי תיעוד, הקלטה היא תהליך קל ופשוט בהרבה מרישום. לשם ההמחשה: התקשר אליכם ספק כלשהו שאינכם עובדים איתו, עם הצעה מעניינת. מבחינתכם זה אמנם מעניין מעט, אבל לא דחוף ואין לכם זמן להתעמק בכך כרגע. במקום לרשום את הפרטים ידנית ובכך להאריך את השיחה עצמה, אתם מקליטים אותה, במטרה לעבור עליה בהמשך בנחת.

לשיפור תהליכי אינטראקציה

הקלטת האינטראקציה של עובדי סוכנות הרכב עם גורמים שונים, עשויה לשמש כעזר לשיפור תהליכים עסקיים אלה.

למשל, שיפור שיחות יוצאות של אנשי מכירות, אשר עוסקים בטיפול בלידים. בנושא זה, תסריטי השיחות משמעותיים מאוד וכן הטיפול היעיל בהתנגדויות למכירה, לימדת שיטות למכירה נכונה וכדומה. שרות הלקוחות הוא תחום נוסף, שבו יש לעתים קרובות פוטנציאל רב לשיפור השיחות. הקלטות מסייעות במקרים אלה, בכדי ללמד עובדים לפעול באופן המומלץ למטרות אלה. הן מאפשרות גם להקליט ולנתח אותם בהמשך לכך, בכדי לתרגל ולשפר את מיומנותם.

כיצד מיישמים זאת?

כיום, הקלטת שיחות יכולה להתבצע באופנים רבים. ידועה למשל היכולת להקליט שיחות באמצעות סמארטפון. כמו כן, יש לא מעט כלי עזר לנושא זה עבור מחשבים אישיים. אך בקונטקסט עסקי של סוכנות רכב, הפתרון המקצועי, המסודר והמתוחכם, הוא הקלטת שיחות במסגרת מרכזיה וירטואלית. מרכזיה כזו, מטפלת בכל נושא הטלפוניה בעסק שלכם באופן מתקדם ורב אפשרויות. אחת מאפשרויות אלה, היא כאמור ביצוע הקלטת שיחות. מרכזיות וירטואליות מוצעות כיום גם כשרות ענן. בכך, הן מוסיפות ליכולות הרגילות של טכנולוגיה זו, גם את יתרונות מחשוב הענן:

חסכון בהוצאות על חומרה ותוכנה, לרכישה והתקנה בתוך העסק:

במקום הוצאה חד פעמית גדולה על רכישת ציוד מרכזיה, ניתן להתחיל מייד לעבוד, בתשלום במודל נוח של שכירות.

הפניית יותר משאבים לעסק עצמו:

הכסף שחוסכים בעזרת שרות מסוג זה, זמין כעת להפניה למטרות עסקיות חשובות יותר. כך גם לגבי משאבי כוח אדם וזמן, שהיו נדרשים לתחזוקת מרכזיה פנימית רגילה.

גמישות:

גמישות מרבית ביכולת להתחיל להשתמש בשרות, לכוון אותו כרצונכם, לשנות את אופן צריכת השימוש, להפסיק להשתמש בו ואף לעבור בין ספקים.

שרידות משופרת:

מאחר שכל המערכת נמצאת הרחק מכם פיזית ולא מושפעת מנזקים מקומיים למחשוב.

חלק ממכלול שלם

ההקלטה היא כאמור חלק מכלל יכולות המרכזייה. חשוב לציין, שמסביב ליכולת ההקלטה הבסיסית כשלעצמה, יש יכולות משלימות חשובות. ניתן להגדיר הרשאות גישה לקבצים שהוקלטו, כך ששיחות רגישות שהוקלטו לא תהיינה בסיכון. את קבצי ההקלטות ניתן (וכמובן חשוב) לגבות. כאשר זקוקים לאיתור מהיר של קובץ מסוים, המערכת מסייעת לעשות זאת באמצעות יכולות חיפוש נוחות.

לרכישת שרות הקלטת שיחות, כנסו לאתר של Voicenter.

לסיכום

כדאי לכל סוכנות רכב או עסק, להכיר את האפשרות של הקלטת שיחות ולהתנסות בכך.

נגישות