בעלי סוכנויות רכבים – הגיע הזמן לגרום לעסק שלכם להתרומם בעזרת קורס NLP

כבעלי סוכנות רכב שרוצים לקדם את העסק כמה שלבים קדימה, אפשר לנצל את הידע הרב לטובת קבלת החלטות נכונות שישפיעו לא רק על ההתפתחות של העסק, אלא גם ההתפתחות האישית שלכם. למעשה, אף פעם לא מאוחר מדי בשביל להשקיע בעצמכם ובוודאי בעסק, כאשר קורס NLP מהווה הזדמנות נפלאה למינוף של התחום העסקי והאישי, במסגרת של קורס מרתק בעוסק במגוון רחב של נושאים. מה חשוב לדעת אודות הקורס וכיצד הוא יכול לסייע לבעלי עסקים מכל תחום ובפרט תחום סוכנות הרכב? להלן הפרטים.

מהי שיטת האימון  NLPוכיצד היא יכולה לסייע לכם?

שיטת NLP היא שיטה חדשנית המאפשרת לכל אחד ואחת להתגבר על מחסומים, ולקדם שינויים באמצעות רכישה של טכניקות וכלים שנועדו לארגן מחדש את החיווט המוחי, וליצור עיבוד וקידוד של חוויה אשר מייצר שינוי גם במחשבות וברגשות, ובהתאם לכך גם בהתנהגות. מדובר בעולם עשיר אשר כולל לא רק קידום והגשמת מטרות מקצועיות אלא גם יכולת לפתח מיומנויות תקשורת בין אישית, פתרון קונפליקטים, התמודדות עם פחדים לחצים וחרדות, שחרור מחסומים ואמונות מגבילות לצד הובלה והנעה של תהליכים. במסגרת הקורס תלמדו להשתמש במגוון רחב של כלים מעולם ה-NLP הכוללים בין היתר דמיון מודרך וכן עבודה קבוצתית, לצד עבודה עצמית המתבצעת תוך כדי הקורס (וגם הרבה אחריו) כחלק משגרת חיים חדשה המשלבת את עולם ה-NLP בעולם העסקי והאישי.

קורס NLP – כל מה שצריך לדעת

בשביל להשקיע בעצמכם ובהתאם לכך גם להוביל לצמיחה בעסק, אפשר לשקול ולהירשם לקורס NLP. מדובר באחד מהקורסים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות, ולא בכדי. מדובר בקורס ממוקד המיועד למועמדים לתפקיד של ניהול או מנהלים אשר רוצים ליצור שינוי מהותי באופן הניהול, כאשר במסגרת הקורס אפשר לקבל שפע של כלים לטובת קבלת החלטות, השגת תוצאות בדרך יעילה, שיפור תקשורת בין אישית וכן יכולות ניהול המגיעות לידי ביטוי במסגרת של הצבת יעדים. מידע נוסף אודות קורסים מהסוג הזה מהווה הזדמנות להצטרף לאלפי ישראלים שכבר עברו את הקורס, ודיווחו על רמת שביעות רצון יוצאת מהכלל, הן בשל התכנים והן בשל היכולת לנצל את הקורס לטובת העשרה וקידום המתבצע מתוך תחושה של עוצמה ומחויבות להצלחה. מדובר בגישה אימונית ממוקדת המאפשרת להחזיר את השליטה לידיים, לשלוט על המחשבות וההתנהגות ובהתאם לכך לקדם תהליכי שינוי עמוקים.

 

 

לא רק למנהלים, אלא גם לעובדים

קורס זה מיועד לא רק לבעלי סוכנות רכב,  אלא גם לעובדים שרוצים להשתפר בפן העסקי ולבסס את הניסיון שלהם באופן שמאפשר להגשים את הפוטנציאל, ולהפחית את החסמים שמונעים מלהצליח. בשל כך, מדובר בהזדמנות נהדרת להגשים את עצמכם גם כעובדים זוטרים וגם כמנהלים, וליצור במסגרת הקורס מענה שיניב את היכולת להתקדם קדימה לא רק מנהלים אלא גם כקבוצה של עובדים הפועלים יחדיו לטובת יצירה של שינוי משמעותי, בפן האישי אבל גם הקבוצתי.

לסיכום

מרגישים תקיעות בכל הקשור לקידום העסק? ובכן, אופציה של הרשמה לקורס NLP מהווה הזדמנות מצוינת להשקיע קודם כל בעצמכם, ולקבל כלים כמו גם ידע שבו תוכלו להיעזר לא רק במסגרת ניהול העסק, אלא גם לטובת התפתחות אישית, בכל גיל ובכל סטטוס. מדובר בקורס בעל ערך משמעותי שזוכה לביקוש גבוה מאוד מצד מנהלים ועובדים מכל רחבי הארץ, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות להירשם ולתת לעצמכם את המתנה בדמות העשרה אישית במסגרת NLP.

נגישות