לוקחים פסק זמן מהעבודה השוטפת: איך לארגן יום כיף באילת לעובדים בחברת סוכנויות רכב?

יום כיף בעבור העובדים המסורים שלכם בעיר אילת מהווה הזדמנות מעולה ליצירה של גיבוש וכן יום כיף שבו העובדים וגם אתם כמנהלים יכולים לנוח ולקחת פסק זמן, בייחוד על רקע עבודה סיזיפית בסוכנות לרכבים. תכנון מוקדם הוא הבסיס ליצירה של יום כיף בלתי נשכח, ועל כן בחרנו להציג בפניכם את מיטב הטיפים שדרכם תוכלו להוביל להפקה מוצלחת שתשאיר טעם של עוד, עד לפעם הבאה.

הזמנה של חדר במלון

בשביל לקחת פסק זמן אמיתי מהעבודה השוטפת, רצוי לסגור לכם ולעובדים שהות במלון מפנק שיארח אתכם כיד המלך. לבחור באחד מהמלונות באילת מבית רשת מלונות ישרוטל מהווה הזדמנות מעולה לפנק את העובדים, וזאת בשל מלונות ברמה של חמישה כוכבים אשר מציעים חדר ישיבות שבו אפשר לקיים הרצאה או סדנה לעובדים, בריכה מפנקת לצד מתחם ספא שאותו אפשר להזמין לרשות העובדים, ובהתאם לכך לפנק אותם ביום כיף מהנה ויוקרתי המתבצע במלון.

אטרקציה מוטורית

מאחר ומדובר ביום כיף באילת, אין ספק כי בשביל לשדרג את החוויה וליצור גיבוש בין העובדים בסוכנות הרכב אפשר ואף רצוי לסגור מראש אטרקציה, כמו למשל טיול טרקטורונים. מדובר בחוויה בלתי נשכחת אשר מאפשרת לכם ולעובדים לקחת חלק בנסיעה אתגרית המתבצעת במדבר ובשטחים פתוחים, כאשר ניתן לנצל את האטרקציה הזו לטובת עצירה לארוחת צהריים קלילה על רקע הנופים עוצרי הנשימה של העיר. מדובר בדרך מצוינת גם לגבש בין העובדים אבל גם ליצור מענה אתגרי שיכול להתאים מאוד למי שעוסקים בתחום הרכב, ורוצים לצאת קצת מהשגרה.

ארוחת שף

ההיבט הקולינרי הוא משמעותי מאוד בתהליך ההפקה של יום כיף, בייחוד על רקע הסטנדרטים הגבוהים שאתם מציבים לעצמכם, על רקע הרצון להשקיע ולפנק את העובדים. סגירה של ארוחת שף המתקיימת במלון או במסעדה מאפשר לכם להעניק לעובדים זמן שבו הם יכולים גם לשוחח האחד עם השני וגם ליצור חוויה קולינרית מהנה. קבלת המלצות לגבי שפים בעיר אילת דרך אתרים מתמחים תאפשר לכם להשקיע את הכסף בחוכמה, ובכך ליצור מענה קולינרי שיכול להתאים באופן מושלם ליום כיף בעיר.

 

 

מזכרת לעובדים

בסיום היום אפשר להעניק לעובדים מזכרת בדמות צילומים מאותו היום, תיק ממותג, כובע או ערכה קיצית שיכולה להתאים בדיוק ליום כיף בעבור העובדים בעיר הדרומית בישראל. קבלת החלטה לגבי המתנה צריכה להתבצע בהתאם למסגרת התקציב, כאשר רצוי לבצע השוואת מחירים בין ספקים שונים, וזאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר להשקעה כספית אשר תניב לכם את היכולת להוביל להשקעה גם בתחום של מזכרת מיום הכיף של העובדים.

זמן אישי

מומלץ לרווח את הלו"ז של יום הכיף ולאפשר לעובדים זמן אישי שבו הם יכולים לצאת ביחד ולשבת בבית קפה או מסעדה, מתוך מטרה להכיר באופן אישי ולנצל את הזמן מחוץ לעבודה לטובת חיזוק הקשרים האישים.

לסיכום

הפקה של יום כיף בעיר אילת עלולה להיראות מורכבת, אולם באמצעות הדגשים אותם הצגנו לכם כאן בדמות של אירוח במלון יוקרתי, ארוחת שף, פעילות אקסטרים ובסיום מזכרת, תוכלו להוביל להשקעה בעובדים המסורים ובמתן של ערך מוסף שיגבש ואף יגביר את המעורבות החברתית. אפשר עוד לפני יום הכיף לשלוח לעובדים מייל עם הצעות לאטרקציות או למשל הרצאות שמעניינות אותם, ובכך להגביר את רמת המעורבות אשר תניב בסופו של דבר את היכולת להפיק יום מוצלח ובלתי נשכח.

נגישות