לקיחת הלוואה לטובת קניית רכב היא לא עניין של מה בכך – פנו ליועצים של חכם משכנתאות

יש שאומרים שהכי כלכלי להחליף רכב מדי שנתיים, וזאת כדי לא לאבד הרבה מהערך. יש שאומרים שכדאי לרכוש רכב יד שנייה מרופא. יש שאומרים שרכב מעולה מוטב לשמור ולא למכור. יש שאומרים שבמקום לרכוש רכב שני למשפחה מוטב לרכוש אופנוע וכדומה. בתחום הרכבים תמיד יהיה מי שיש לו מה לומר בנושא. עם זאת, בתחום ההלוואות, אין מקום להרבה דעות, אלא בעיקר יש מקום לעובדות. כל עוד העובדות מסייעות לחסוך, בהחלט מוטב לנצל זאת. אז אם גם אתם עומדים לקראת רכישת רכב, כך שרק נותר לבחון את אפיק ההלוואה הרצוי, אנחנו מזמינים אותכם להכיר את חברת חכם משכנתאות. חברה שבקיאה לעומק בכול הנוגע ללקיחת הלוואה ובכל הנוגע להטבת תנאי הלוואה קיימים. נשמע מעניין? נשמע כלכלי!

בקיאות מלאה – בדיוק מה שצרכים

אם גם אתם יודעים עד כמה הלוואה גדולה עשויה לפתות ולאחר כמה חודשים להתגלות כמעיקה מבחינת החזרים, מוזמנים להתנהל בחוכמה. כיצד? שיחת ייעוץ קצרה עם חברת חכם משכנתאות תאיר לכם דרך חדשה. החברה שהוקמה ע"י עידו עוז לפני כ-8 שנים הספיקה לעשות דרך ארוכה בתחום, כך שנכון להיום היא בקיאה לעומק בכול מה שנוגע ללקיחת משכנתא, התמודדות עם הלוואה גדולה, בחינת היתכנות כלכלית, בחינת אפיקים משלימים לטובת השגת הלוואה וכדומה. כל זאת מוביל את החברה להציע לכם מגוון פתרונות מדויקים עבור השגת הלוואה. אם לטובת קניית הרכב שרוצים ואם לטובת כל צורך אחר.

כיצד משכנתא לאיחוד הלוואות עשויה לשרת אותכם?

מבקשים הצצה עבור שורה של פתרונות חלופיים? ובכן עידו עוז, בעלי חברת חכם משכנתאות, ממליץ בחום לשקול לקיחת משכנתא לאיחוד הלוואות. הרעיון הוא שאם יש לכם ברקע משכנתא ומגוון הלוואות נוספות, ניתן למנף את העובדה שיש ברשותכם נכס, וזאת כדי להשיג הלוואה משמעותית עבור מספר מטרות: הן עבור איפוס הלוואות שמציעות תנאים לא אידאליים, הן עבור השגת הלוואה נחוצה (רכישת רכב), והן עבור היתכנות למזער את ההחזר החודשי. מחפשים דוגמה נוספת? הרבה פעמים די לבחור באופציה של מחזור משכנתא (ולנצלה כראוי) כדי לפנות סכום רצוי עבור השקעה צדדית (רכישת רכב למשל).

 

 

התמחות בתחום ההלוואות

מעבר לנאמר, טוב לדעת שכיוון שמשכנתא היא בעצם הלוואה מורכבת ומאוד משמעותית, עידו עוז יודע להסביר כל מה שנחוץ בתחום ההלוואות. הידע הרב בתחום מכשיר אותו להכווין כל לקוח לעבר תנאי ההלוואה הנכונים ביותר. מכשיר אותו לבחון לעומק תנאי כדאיות מבחינת גובה ההלוואה הרצויה (מבחינת הכנסות והוצאות נוכחיות ועתידיות). מכשיר אותו להפנות כל לקוח לעבר הסניף האידאלי ביותר (ואף להתמקח). מכשיר אותו לסייע ללקוחות שנחשבים יותר מאתגרים וכדומה.

רווח מקיף

מכאן שאם רוצים איש מקצוע שיודע לקרוא עבורכם את התמונה השלמה, שמבין בתחום לעומק (ובקיא בכל זווית אפשרית), שיודע להטיב את תנאי ההלוואות שקיימות ברקע ושלא מוותר על אף לקוח, הגיע הזמן שגם אתם תקבעו שיחת ייעוץ עם היועצים המדהימים מבית חכם משכנתאות. עידו עוז עשוי להצביע על דרך חלופית להשיג את המימון הרצוי. עשוי להפנות לגוף חוץ בנקאי עמו קשר קשרים יעילים לאורך השנים. עשוי להמליץ על בחירה ברכב מעט יותר זול כדי לשמור על רמת חיים רצויה וכדומה.

עבור ההלוואה הנוכחית והעתידית

לסיכום נציין שכאשר פונים להיעזר בידע הרב שחברת חכם משכנתאות מחזיקה, אומנם זוכים בטיפים יעילים עבור השגת ההלוואה הרצויה, אך גם זוכים בשיעור מאלף בכול הנוגע ללקיחת משכנתא. באופן שכזה בפעם שתעמדו מול הצורך לקחת הלוואה, תהיו הרבה יותר חכמים וממוקדים, תיקחו הלוואה כמו מקצוענים.

נגישות