הרכבים הנמכרים בישראל: מהם המותגים המובילים?

רכישת רכב היא המשימה המורכבת ביותר, אולי קצת פחות מורכבת מרכישת בית חדש. לכן, חשוב לנו שתעשו את הבחירה הנכונה. במאמר הבא נביא לכם סקירה של הרכבים המבוקשים ביותר על פי פילוח לקטגוריות.

המיני – קיה פיקנטו

הפיקנטו נחשבת אולי לרכב הכי אמין בקטגוריה הזו ואם מסתכלים על המותג שממנו היא מגיעה, קיה, זה עושה הרבה שכל. מדובר במכונית מעוצבת להפליא, מאובזרת, דינמית ובטיחותית שגם מספקת חוויית נהיגה נפלאה ולא פחות חשוב מזה, חסכונית. מין הסתם, מכיוון שהיא קטנה היא מתאימה במיוחד לזוגות צעירים והעובדה שהיא חסכונית מאד, הופכת אותה לרכב הנפוץ ביותר במיוחד בקרב סטודנטים.

הסופרמיני – יונדאי I20

ליונדאי יש המון יתרונות, לא נוכל לסקור את כולם, אך אין ספק שבכל הקשור ל- I20 אנחנו מדברים על בטיחות מעל הכל. למכונית הזו יש מערכת שלוקחת צעד אחד קדימה את הבטיחות של הנוסעים, לרבות בלימה אוטומטית בעת חירום, מערכת התראה על ערנות הנהג, מעבר אוטומטי בין אור גבוה ונמוך, מערכת למניעת התנגשויות ועוד. חסכונית, מעוצבת וקומפקטית במחיר שווה לכל נפש, כל אלה הופכים אותה לרכב המבוקש ביותר בקטגוריה הזו.

המשפחתית הקטנה – יונדאי אקסנט

גם בקטגוריה הזו אנחנו פוגשים במקום הראשון את יונדאי, והפעם את האקסנט. מדובר ברכב בעל תא מטען גדול ותא נוסעים מרווח להפליא. מכיוון שהיא יחסית קטנה, היא מתאימה במיוחד לזוגות צעירים עם ילד אחד, במקסימום שניים. העיצוב שלה מודרני והוא מתפתח עם השנים במהירות שיא, אך עם זאת חשוב לציין שיש לה לא מעט חסרונות, כמו בידוד לקוי מרעשים, אבזור מינימלי, נוחות נסיעה ועוד.

הרכבים הנמכרים בישראל: מהם המותגים המובילים?

המשפחתית הגדולה – סקודה סופרב

אם אתם מחפשים רכב שיספק לכם את השילוב המושלם בין נוחות ובטיחות, זה הרכב בשבילכם. מדובר במכונית מצוידת ובטיחותית, עשויה היטב מבפנים ובמחוץ, מרווחת מאד ביחס למשפחתיות אחרות באותה הקטגוריה, הביצועים שלה טובים מאד וכפי שכבר ציינו, נוחות מקסימלית בנסיעה. עם זאת, חשוב לציין שהיא לא מבודדת כמו שצריך מרעשי הכביש, מה שאומר שאם אתם רגישים מאד לרעש אנחנו ממליצים לכם לחפש רכב אחר.

המשפחתית הגדולה והיוקרתית – מרצדס C קלאס

אם התקציב לא מהווה עבורכם פקטור או חסם כל שהוא ברכישת הרכב הבא שלכם, אתם בהחלט יכולים לפזול אל עבר הרכב המשפחתי והיוקרתי הזה. מדובר ברכב מעוצב להפליא, מרווח, בטיחותי ומפנק עם חידושים מרהיבים שגורמים לחוויית הנסיעה בו להיות לא פחות ממושלמת. כמו שרק הגרמנים יודעים לעשות, הרכב בנוי מחומרים הכי איכותיים שיש כיום בשוק ואנחנו מבטיחים לכם שאתם יכולים להיות שקטים לאורך שנים ארוכות קדימה.

לסיכום, במאמר הזה סקרנו עבורכם את הרכבים המבוקשים ביותר בקרב לקוחות על פי פילוח לקטגוריות ואנחנו בטוחים שאם תבחרו לרכוש אחד מהם, אתם יכולים להיות בטוחים שעשיתם את הבחירה הנכונה.

נגישות