נוהגים באקסטרים: איזה רכב מתאים לטיולי שטח?

אם אתם אוהבים טיולי שטח ונמאס לכם מהתלות בחברים שיש להם ג'יפ, זה הזמן עבורכם לרכוש רכב שטח חדש. במאמר הבא נסקור את רכבי השטח המומלצים ביותר ונסייע לכם לבצע את הרכישה הנכונה עבורכם.

פורד אקספלורר

מדובר אולי באחד מרכבי השטח הכי מעוצבים והכי מפנקים שיש כיום בשוק, רכב שיספק לכם חווית נסיעה יוצאת דופן בשטח. רכב מאובזר, בטיחותי מאד, מרווח, אלגנטי ובעל מנוע עוצמתי, כזה שיאשר לכם להפיק ביצועים שלא מביישים את נהגי השטח הכי מקצועיים בעולם. מערכת הבטיחות החדשנית שלו הופכת אותו אולי לרכב הבטוח ביותר בשוק ועם זאת, צריכת הדלת שלו גבוהה וסביר להניח שאתם תרגישו את זה בכיס לאורך זמן.

לנד קרוזר LUXURY

רכב השטח המאסיבי ביותר שקיים כיום בשוק, אך עם זאת זה ממש לא משפיע על הביצועים הווירטואוזים שלו. מדובר ברכב שהשטח הנפוץ ביותר בישראל בקרב נהגים, רכב אמין ביותר של מותר ותיק ובעל מוניטין, אפס תקלות ואפס תקיעות. עם זאת, ביחס לרכבי השטח האחרים בשוק הוא מעט רועש, אך אם אתם לא נמנים על אלה שמתרגשים מרעש, זה לא יהווה פקטור עבורכם. בקיצור, אם אתם רוצים רכב מרווח, אמין וסוס עבודה, זה הרכב עבורכם.

נוהגים באקסטרים: איזה רכב מתאים לטיולי שטח?

ג'יפ רנגלר רוביקון

אם אתם מחפשים רכב גבוה שיאפשר לכם לראות את תוואי השטח יותר טוב מכולם, זה הרכב עבורכם. מדובר ברכב מאסיבי מאד, גבוה ועוצמתי שמעניק חוויית נהיגה יוצאת דופן. עם מנוע טורבו בנפח של שני ליטר אתם יכולים להפיק ביצועים שהם לא פחות מעוצמתיים ולטפס את ההרים הכי גבוהים. עם זאת, אם אתם מתכוונים לרכוש אותו, קחו בחשבון שהמחיר שלו יקר ביחס לרכבי השטח האחרים וצריכת הדלק שלו גבוהה, כיאה לג'יפ. בנוסף, הוא נחשב לפחות בטוח בשל העובדה שהמעטפת שלו חשופה יותר.

סוזוקי ג'ימיני

הסוזוקי הוא חיית שטח, הוא מסוגל להתגבר כמעט על כל מכשול בשל המבנה הקל שלו, הוא מהיר מאד, ארוך וצר, כך שהוא נוח מאד לחנייה. עם זאת, חשוב לציין שביחס לרכבים האחרים שסקרנו כאן הוא לא מרווח במיוחד, ולכן הוא מתאים בדרך כלל ליחידים או לזוגות. בנוסף חשוב לציין, ביחס לרכבי השטח האחרים האחיזה שלו על הכביש נחשבת לפחות טובה, מה שאומר שבנסיעות בכבישים עירוניים אתם צריכים להיות סופר זהירים.

מה בודקים לפני שרוכשים?

לפני שאתם ממהרים לרכוש רכב שטח אספו המלצות וביקורות מחברים, כי אחרי הכל אין כמו ניסיון אישי. בנוסף, אנחנו ממליצים לכם לרכוש את הרכב מחברה מוכרת שגם מאפשרת לבצע נסיעת מבחן, רק כך תוכלו באמת להתרשם מהרכב הבא שלכם.

לסיכום, אם אתם רוצים לרכוש רכב שטח שיספק לכם חוויית נהיגה יוצאת דופן, אין ספק שאתם צריכים לבחור באחד מהרכבים שסקרנו כאן.

נגישות